HandyКрок

Про медичні ліцензійні іспити

Система ліцензійних інтегрованих іспитів є комплексом засобів стандартизованої діагностики рівня професійної компетентності, що є складовою частиною державної атестації студентів, які навчаються за спеціальностями напрямів підготовки "Медицина" і "Фармація", та лікарів (провізорів), які проходять первинну спеціалізацію (інтернатуру), у вищих закладах освіти незалежно від їх підпорядкування.

Ліцензійний інтегрований іспит включає один, два або три окремі тестові екзамени у відповідності до вимог підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями. Зміст тестових екзаменів ліцензійного інтегрованого іспиту затверджується щорічно Міністерством охорони здоров'я України і повинен відповідати освітньо-професійним програмам, які затверджуються Міністерством освіти України.

Мета іспиту

Метою ліцензійного інтегрованого іспиту є встановлення відповідності рівня професійної компетентності випускника (інтерна) мінімально необхідному рівню згідно з вимогами Державних стандартів вищої освіти. Професійна компетентність діагностується як уміння застосовувати знання і розуміння фундаментальних біомедичних наук та основних медичних дисциплін, які є найважливішими для забезпечення допомоги хворому під наглядом більш досвідченого лікаря. Головна увага приділяється підтриманню здоров'я, профілактиці захворювань та організації медичної допомоги.

Види іспитів →

Що таке HandyКрок?

HandyКрок - це перший додаток для Android смартфонів який допоможе ефективно підготуватись до іспиту Крок. Додаток володіє унікальними особливостями які дозволять економити місце в пам'яті телефону та рівень заряду батареї. Оскільки повна база тестів налічує десятки тисяч запитань, більшість з яких не потрібна кожному користувачу. Було обрано завантажувати тільки необхідні тести підчас першого старту. А усі доповнення і виправлення у тестах будуть автоматично завантажуватись на ваш смартфон. Ця програма для Android працює у двох режимах. Перший дозволяє провести контроль знань, тобто пройти міні іспит з обмезенням часу та кількістю питань які будуть на справжньому іспиті. Другий, це режим навчання у такому режимі ви маете не обмежений час, ви можете обрати теми які вас цікавлять а також можно обрати як саме показувати вам правильну відповідь, одразу чи тільки у разі помилки. Спробуй зараз!

Завантажити →
Забыли пароль?
Регистрация